Polskie Towarzystwo Integracji Psychodelicznej

menu

Patryk Broś-Bąk

psycholog i psychoterapeuta

Patryk Broś-Bąk

Cześć! Prowadzę terapię indywidualną i grupową

Jestem dyplomowanym psychologiem (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, 5-letnie studia magisterskie; specjalność kliniczna) oraz w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii integratywnej u Agnieszki Ziembińskiej

POSŁUGUJĘ SIĘ

terapią poznawczo-behawioralną trzeciej fali

(np. Mindfulness, Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Terapia Schematów) oraz Terapią Skoncentrowaną na Emocjach, oraz Współczuciu

Specjalizuję się w integracji doświadczeń psychodelicznych. To niezwykła okazja, aby poznać siebie, świat, innych ludzi z perspektywy obiektywnej, nieoceniającej, akceptującej postawy, która wyzwala z nieuświadomionego źródła bólu i cierpienia, a co więcej, pozwala wydobyć to, co masz w sobie, jednak z jakiegoś powodu ukryte, niedostępne

Uczestniczę w dodatkowych szkoleniach, kursach, konferencjach naukowych

Superwizuję swoją pracę u Katarzyna Matyja

PYTANIA, REZERWACJE SESJI - POPROSZĘ NAPISZ NA MAIL:

patrykbrosbak@gmail.com

opinie o mnie zobacz Na znanym lekarzu

Patryk Broś-Bąk - ZnanyLekarz.pl

zachwycająca

moc grupy

Jesteśmy tak chorzy, jak nasze tajemnice

Spotkania grupowe to energia i potencjał transformujący lęki, złość, żal, poczucie winy czy radość, odżywiając nasze ciała z każdym kolejnym wdechem.

zachwycająca

moc grupy

Jesteśmy tak chorzy, jak nasze tajemnice

Spotkania grupowe to energia i potencjał transformujący lęki, złość, żal, poczucie winy czy radość, odżywiając nasze ciała z każdym kolejnym wdechem

HISTORIA TWOJEGO ŻYCIA

Wyobraź sobie, że wstajesz rano i widzisz otaczający świat bez ocen. Bez oczekiwania co się ma lub powinno wydarzyć. Twoje decyzje są opierana na podstawie tego, co jest tu i teraz! Czujesz i doświadczasz swojego życia właśnie w tym momencie.

Twoje emocje są świeże i nowe, a nie są falą np. strachu, który płynie z wczesnej dorosłości. Wiesz, jakie trudności możesz napotkać w realizacji swoich celów i marzeń, jednak nie niepokoją cię one w znaczący sposób. Znasz swoje mocne i słabe strony, rozwijasz te mocne, a te słabe zamieniasz na swoją korzyść.

W ciągu dnia wiesz jakie decyzje są dla siebie korzystne, jakie myśli są starą historyjką słyszaną od dawna, a tym, co jest dla ciebie nowe, zdrowe, co prowadzi cię do życia witalnego, pełnego znaczenia, głębokiego, bogatego.

Co by było, gdyby rano po otworzeniu oczu nie słyszałabyś tego wewnętrznego krytyka, który podpowiada: „a to jest głupie, a to oni są niższej klasy, lub odwrotnie, ale to beznadziejnie zrobiłeś, nigdy nic ci nie wychodzi, nawet jeżeli czegoś bardzo chcesz, no widzisz, to zawsze jest twój taki beznadziejny los".

Wyobraź sobie dzień, w którym nie karasz się za popełnione błędy, za zrobienie czegoś, co inni mogliby uważać za nieodpowiedzialne, głupie, że nie przystoi. A co jest silnie związane z twoją osobowością, z tym że czujesz się dobrze, robiąc to i to jest twoje.

Fotografie by @Psilo Photography

gotów-do...

Czy jesteś gotowa/gotowy na tę fascynującą przygodę?

Aby odkryć siebie potrzeba odwagi, gdyż szukając siebie, twoje otoczenie może nie być gotowe na to, że Ty zaczniesz mówić o swoich potrzebach, emocjach, planach. Być może otoczenie ma wobec ciebie określone oczekiwania, których nie da rady spełnić.

PYTANIA, REZERWACJE SESJI - POPROSZĘ NAPISZ NA MAIL:

patrykbrosbak@gmail.com